titkarsag@beledhivatal.eu |  Dátum: 2024.06.14.  | Névnap: Vazul   | Akadálymentésített oldal


Elnyert Pályázatok

Tájékoztatás szabad felhasználású Internet elérhetőségről városunkban

 
Tájékoztatás szabad felhasználású Internet elérhetőségről városunkban.
 
2019-ben nyert a pályázatunk az EU által finanszírozott „TRANSZEURÓPAI TÁVKÖZLŐ HÁLÓZATOK TERÜLETÉN MŰKÖDŐ EURÓPAI HÁLÓZATFINANSZÍROZÁSI ESZKÖZ KERETÉBEN”. Az internetkapcsolat előmozdítása a helyi közösségekben: WiFi4EU(WiFi4EU-2019-2) pályázaton A teljes kiépítés az idei évben fejeződött be. Beled város területén, tíz helyszínen van lehetőség az FREE WIFI használatára. A Kapulan Kft. által kiépített ingyenes hotspot felületeivel Ön is egyre gyakrabban találkozhat Beled városában. A WiFi4EU kezdeményezés célja, hogy szerte Európában ingyenes wifi-hozzáférést biztosítson a polgárok számára nyilvános helyeken, többek között parkokban, tereken, középületekben, könyvtárakban, egészségügyi központokban és múzeumokban. Ilyen ingyenes Wifi pontjainkkal találkozhatsz a GYSEV váróterem előtti területen, a piactéren, az Egészség házban és az előtte lévő területen, a sportpályánál, a kerékpáros pihenőnél, az Evangélikus templom előtti területen, az alsós iskola előtt, a horgásztavaknál, a tornacsarnokban és a Művelődési házban.
 
A  korszerű okos eszközökön 2,4 Ghz , illetve 5 GHz-es vezeték nélküli hozzáférést biztosítanak a felhasználóknak. A saját telefonunkon, tabletünkön a WIFI4EU azonosítóval ellátott SSID-t kell megkeresni és felcsatlakozni. Az okos eszközön megjelenő bejelentkezési oldalon el kell fogadni a felhasználói feltételeket és a CSATLAKOZÁS gombra kattintva már szabadon, barangolhatunk a világhálón. A zökkenőmentes felhasználói élmény és a folyamatos rendelkezésre állás elérése érdekében a Kapulan Kft. technikusai  folyamatos műszaki felügyelet mellett üzemeltetik az ingyenesen elérhető wifi hozzáférési pontokat .